29.11.2004 :: 22:00
JESTEM TAKA HAPPY!!!właśnie wróciłam od ŁukaszQa:) Moje Słonko najdroższe! nigdy w życiu bym się nie spodziewała, że zwykłe buziaki moga tak poprawić humor! A jeszcze w dodatQ te cmoki w mój kark! On robi to tak delikatnie i z wyczuciem,że takie ciarki mnie przechoda wtedy i to jest naprawdę wspaniałe! Gesty czasem znacza więcej niz słowa... HeH ale oczywiście musiałam się spóźnić do domciu,ale rodzice moi Kochani już się przyzwyczaili do tego chyba.No bo co zrobią,wezma mnie na kolanko i zleją?prawie dorosłą córkę!? Heh to by było śmieszne,naprawde... No tak ale miałam napisać,że jak wsiadłam do autobana,gdy ruszył to dostałam smska,myślałam że od Evci,ale nie,jeszcze Łukaszowi się przypomniało,że nie powiedział mi dziśże mnie kocha... Moje Szczęście Najdroższe... Ehh no ale cóż, teraz trzeba jeszcze się troche pouczyć, bo jak to mówi moja da_best Qmpela z klasy-Martynka- "BO TO SIE TRZEBA (Ł)uczyć A NIE (W)łóczyć" heh śmieszna jest dziewczyna! Dlatego może razem jesteśmy tak wykręcone;] Nie wiem...Wiem jedno-DO JUTRA!!! :D