crazyjustynka - komentarze


ehh... no dobra trzeba by tu coś napisać...:P
No to może najpierw zaczne od tego że mam na imie JuStYnKa ;] mam 17 latek i jestem "delikatnie" shalonaa;)
Dzis pierwszy raz pisze tutaj pamiętnik to może napisze co się dzieje tak po troshQ...
Tak, więc jestem szczęśliwa, mam kogoś na kim mozna polegać,z kim mi dobrze,komu ufam i kogo kocham w sumie. Ten ktos to Łukasz. Jesteśmy od 40 dni razem i jest naprawde wspaniale!Nie spodziewałam się,że jeszcze kiedyś zaufam jakiemuś kolesiowi,po moich ostatnich związkach...Ale stało się! i nie żałuje!!!
Może cos o szkole ... Chodze do I kl. L.O w Warszawie i tu tez mieszkam od dzieciaka... Uczyłam się kiedyś lepiej w sumie,teraz jest ciężko,naprawdę ciężko. Czasem płaczę bo sobie nie radze! Ale wierze, że mi sie uda zdać jakoś i sie staram,naprawdę...
Mam dwójkę przyjaciół- EvCię(muuuaaa!:*) i MiXeRa(ja wiem że niektórzy myślą że przyjaźń między facetem a dziewczyną jest niemożliwa ale w moim przypadQ tak jest!), jak mam problem to sa zawsze przy mnie i moge na nich polegać!!! DZIĘKI WAM ZA TO! Tylko,że teraz to ja mam problem z nimi... Sie zakochali w sobie chyba i z jednej strony chcą ze sobą byc a z drugiej się boją i nie chcą ryzykować tej przyjaźni. A ja nie wiem jak mam im pomóc! Nie chce ich stracic dlatego stwierdziłam że nie będe się wtrącać-niech poradzą sobie sami!to ich uczucia... Ehh... jutro znófff do szkoły i ten piepshoony polski i hist(e)ria ;] będzie dobrze mam nadzieje!!! Tymczasem buuziaki i do juterkaa!!!

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:

Talk.pl :: Wróć