crazyjustynka - komentarze


NO I JAK TU SIĘ NIE WKURWIAĆ... wróciłam z budy i pierwsze co to wysłałam eska do Łukasza,żeby się odezwał jak będzie w domciu...Zadzwonił,nie gadał tak jak zawsze ze mną... był jakis inny...Chciałam już zgody, chciałam sie sptkac a ten mi z textem że jeszcze nie dziś dopiero w weekend może...no to przecież we mnie się wszystko zagotowało już!!! ja tu do niego wyciagam rękę pierwsza a on mi takie jazdy robi... BEZ KOMENTARZA...
miałam dzis trochę czasu na rozkminke tego wszystkiego...
nie wiem czy tak zrobie, bo zrobiłabym to wbrew sobie i swoim uczuciom ale chyba zerwę z Łukaszem, wyjąśnię wszystko z Ewuniomm i bedzie tak jak zawsze... tyle że będe cierpiała przez co innego...
ehh... kolejna noc zawalona...
MIXER DZIĘKI ŻE ZE MNĄ JESTEŚ...

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
16.12.2004 :: 21:45 :: 83.144.124.112

Mixer

AVE:)
16.12.2004 :: 13:16 :: fm250.internetdsl.tpnet.pl

czarownica

Witam! blog Fajuśny, tylko u ciebie za dużo znajomych imion. Łukaszów znam chyba tysiące, a nawet mam kumpla Mixera. Mam nadzieję, że to nie ten sam:) Pozdrawiam gorąco Papa
15.12.2004 :: 22:24 :: w3cache-4.master.pl

ilona

Haj. Blogasek spokaśny, ale jakbyś przypadkiem miała ochotę, to możesz ze mną zawrzeć umowę dotyczącą szablonu: Ty dostarczasz grafikę, a ja Ci robię szablonik:) W razie szczegółów odezwij się na gg: 2373456. Pozdrawiam:)

Talk.pl :: Wróć