crazyjustynka - komentarze


dzis typowy zamoooolony dzień był o bez kitófff:) nie poszłam do szkoly bo mi sie nie chcialo ;p spalam do 12 i sie wyspalam nareszcie :P potem siedzialam i myslalam o LukaszQ moim szczesciu no i jakos dzien zlecial do 16... przyszli rodzice i o 18 poszlismy na wernisaz obrazow NIKIFORA. super sprawa, naprawde bylam pod wrazeniem ;) ale przed wernisazem widzialam sie z moim Slonkiem bo bym oshalala jakbym go nie zobaczyla 5 minut chociaz :) jutro sie widzimy i to dluuuuuuuggggooo i sie soba nacieszymy....
ehh zapomnialam dodac ze jutro wigilia klasowa ;/ nie loobie takich rzeczy no ale trza isc dla zasady :]
POZDRAWIAM!!!
iLONKA DZIEKI WIELKIE - TY WIESZ ZA CO !!! :*

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
22.12.2004 :: 13:34 :: w3cache-4.master.pl

Ilona

O jaaa coś się rypnęło, więc dokańczam: ...Weź sobie koleżankę, a nie zadręczaj nas takimi pierdołami. - I gadaj tu z takimi! :/ A ya loobię sztookę, nawet chodzę na faqltety z historii sztuki: ale co z tego, jak mam takich nieukulturalnionych rodzicieli:/ Niomk, a z shablonikiem, to nie ma sprawy:) Mów jak coś chcesz jeszcze:D i pochwal się innym, zbieraj mi klientooff;P hehe Pozdrooffka, 3maj się cieplutko, bo za oknem zzziiimmmnnnooo :D
22.12.2004 :: 13:30 :: w3cache-4.master.pl

Ilona:)

Echchchch... wernisaż obrazooff... Nigdy w życiu bym nie pomyślała, że mogę pójść ze swoimi rodzicami... :/ Oni nie widzą piękna. Kiedyś chciałam iść z nimi na wystawę Salvadora Dali, a oni tylko mruknęli:

Talk.pl :: Wróć