guestbook


links

BiedrOOnkA - ona robiła mi szabloniq:)
Ilona - blogass Ilonki;)
Talk.pl

archive
2024
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2004
grudzień
listopad

 


Link :: 28.11.2004 :: 22:35
ehh... no dobra trzeba by tu coś napisać...:P
No to może najpierw zaczne od tego że mam na imie JuStYnKa ;] mam 17 latek i jestem "delikatnie" shalonaa;)
Dzis pierwszy raz pisze tutaj pamiętnik to może napisze co się dzieje tak po troshQ...
Tak, więc jestem szczęśliwa, mam kogoś na kim mozna polegać,z kim mi dobrze,komu ufam i kogo kocham w sumie. Ten ktos to Łukasz. Jesteśmy od 40 dni razem i jest naprawde wspaniale!Nie spodziewałam się,że jeszcze kiedyś zaufam jakiemuś kolesiowi,po moich ostatnich związkach...Ale stało się! i nie żałuje!!!
Może cos o szkole ... Chodze do I kl. L.O w Warszawie i tu tez mieszkam od dzieciaka... Uczyłam się kiedyś lepiej w sumie,teraz jest ciężko,naprawdę ciężko. Czasem płaczę bo sobie nie radze! Ale wierze, że mi sie uda zdać jakoś i sie staram,naprawdę...
Mam dwójkę przyjaciół- EvCię(muuuaaa!:*) i MiXeRa(ja wiem że niektórzy myślą że przyjaźń między facetem a dziewczyną jest niemożliwa ale w moim przypadQ tak jest!), jak mam problem to sa zawsze przy mnie i moge na nich polegać!!! DZIĘKI WAM ZA TO! Tylko,że teraz to ja mam problem z nimi... Sie zakochali w sobie chyba i z jednej strony chcą ze sobą byc a z drugiej się boją i nie chcą ryzykować tej przyjaźni. A ja nie wiem jak mam im pomóc! Nie chce ich stracic dlatego stwierdziłam że nie będe się wtrącać-niech poradzą sobie sami!to ich uczucia... Ehh... jutro znófff do szkoły i ten piepshoony polski i hist(e)ria ;] będzie dobrze mam nadzieje!!! Tymczasem buuziaki i do juterkaa!!!
Komentuj(0)


Link :: 29.11.2004 :: 17:44
Ale bryndza! ja to tak zawsze mam! jak sie naucze czegoś to nie ma sprawdzianu albo przełożą!!!ehh...ale będe miała mniej nauki na środę:) Narazie lecę uczyć się geografii bo moosze jutro odpowiedac żeby nie czuc sie zagrożona:] A potem ide do mojego Skarbka bo sie już stęskniłam za nim okropnie! poza tym evka z miXem się dogadali i stwierdzili że jednak nie będa ryzykować jeśli potem maja sobie mieć coś za złe... no i może to lepiej. A ja mam pewność że ich nie strace... Dobra myQam do ksiązek bo mnie wołają :P Do potem !!!
Komentuj(0)


Link :: 29.11.2004 :: 22:00
JESTEM TAKA HAPPY!!!właśnie wróciłam od ŁukaszQa:) Moje Słonko najdroższe! nigdy w życiu bym się nie spodziewała, że zwykłe buziaki moga tak poprawić humor! A jeszcze w dodatQ te cmoki w mój kark! On robi to tak delikatnie i z wyczuciem,że takie ciarki mnie przechoda wtedy i to jest naprawdę wspaniałe! Gesty czasem znacza więcej niz słowa... HeH ale oczywiście musiałam się spóźnić do domciu,ale rodzice moi Kochani już się przyzwyczaili do tego chyba.No bo co zrobią,wezma mnie na kolanko i zleją?prawie dorosłą córkę!? Heh to by było śmieszne,naprawde... No tak ale miałam napisać,że jak wsiadłam do autobana,gdy ruszył to dostałam smska,myślałam że od Evci,ale nie,jeszcze Łukaszowi się przypomniało,że nie powiedział mi dziśże mnie kocha... Moje Szczęście Najdroższe...
Ehh no ale cóż, teraz trzeba jeszcze się troche pouczyć, bo jak to mówi moja da_best Qmpela z klasy-Martynka- "BO TO SIE TRZEBA (Ł)uczyć A NIE (W)łóczyć" heh śmieszna jest dziewczyna! Dlatego może razem jesteśmy tak wykręcone;] Nie wiem...Wiem jedno-DO JUTRA!!! :D
Komentuj(1)


Link :: 30.11.2004 :: 16:16
Wróciłam z tej piepshonej budy...W sumie nic sie ciekawego nie działo,miałam dwa WFy,niemca i geografie... Nie pytała mnie całe szczęście!:D Jutro cięższy dzień-kartkówka z polaka,potem matematyka,zastępstwo z panem Biczykiem,który jest "pomylony" i fizyka! Damy radę! heh...dziś nie zanosi sie na wyjście z domQ na wieczór,więc tylko nauka i komp zostaje:P Będzie dobrze:) narazie trzeba coś do szamki zrobić bo umieram z głodu!!!ale oczywiście w lodówce nic nie ma i trzeba czekać na mamuskę kochaną,aż łaskawie wróci zroboty i coś ugotuje...no cóż,może przezyje jeszcze te pół godziny:) DO POTEM!
Komentuj(0)


Link :: 30.11.2004 :: 21:23
jestem znóffff... ale miałam jazde...Nauczyłam się wszystkiego na cacy:) , poszłam na obiad z rodzicam.Zaczeliśmy rozmawiać i coś się zgadało na temat jutra...Naprawdę, jaką ja miałam minę,kiedy mój tatus "uświadomił" mnie że jutro jest sroda a nie czwartek :)!!! Sama z siebie się śmiałam,bo wszystko ładnie pięknie odrobiłam i przygotowałam się na czwartek i musiałam od początku uczyć się na jutro!! :P ja to zawsze mam jakieś przygody dzikie... A tak i w dodatQ dziś nie widziałam się z Łukaszkiem!ale dzwonił :) bo się już stęsknił...Moje słonko:) heh ja za nim w sumie też... Cały czas o nim myślę, w sumie to jakby nie patrzył 38 dni razem:P Boshee oby tak dalej bo jest naprawdę wspaniałe!!!
Dobra może teraz o czym innym popisze bo tak o szkole i Łukaszu ciągle to sie nudne robi:] Więc może coś o...hmm no nie wiem.Tematy mi się na dziś skończyły chyba... No to może do jutra albo do potem :D
Komentuj(0)






created by Ilona



To Ya! :D





created by Ilona